Cups

Extra Preliminary Round

Extra Preliminary Round Replay

Preliminary Round

Fri 5 Aug
1
Wroxham
2
Dereham Town*
Fri 5 Aug
1
Walsham Le Willows
6
St Neots Town*
Sat 6 Aug
2
North Shields*
1
Knaresborough Town
Sat 6 Aug
0
Garforth Town
1
Pontefract Collieries*
Sat 6 Aug
4
Goole AFC
1
Consett*
Sat 6 Aug
3
Sunderland RCA
1
Hebburn Town*
Sat 6 Aug
3
Bridlington Town*
1
Whitley Bay
Sat 6 Aug
1
Tadcaster Albion*
1
Tow Law Town
Sat 6 Aug
1
Thackley
1
Ramsbottom United*
Sat 6 Aug
0
Wythenshawe Town
2
Macclesfield*
Tie to be played at Macclesfield FC
Sat 6 Aug
2
Colne*
1
1874 Northwich*
Sat 6 Aug
1
Glossop North End*
0
Emley
Sat 6 Aug
2
Skelmersdale United*
1
Padiham
Sat 6 Aug
2
Ossett United*
0
New Mills
Sat 6 Aug
6
Trafford*
0
AFC Liverpool
Sat 6 Aug
1
Winsford United
1
Widnes*
Sat 6 Aug
3
Stocksbridge Park Steels*
0
Golcar United
Sat 6 Aug
0
Eccleshill United
4
Sheffield*
Sat 6 Aug
1
Prescot Cables*
1
Ashton Athletic
Sat 6 Aug
2
Daventry Town*
2
Worcester Raiders
Sat 6 Aug
0
Coventry Sphinx
1
Bedworth United*
Sat 6 Aug
2
Athertstone Town
1
Gresley Rovers*
Sat 6 Aug
1
Hereford Lads Club
5
Hanley Town*
Sat 6 Aug
1
AFC Wulfrunians
2
Newcastle Town*
Sat 6 Aug
2
Romulus
0
Sutton Coldfield Town*
Sat 6 Aug
1
Evesham United
2
Hinckley LRFC*
Sat 6 Aug
1
Boldmere St Michaels*
0
Walsall Wood
Sat 6 Aug
2
Spalding United*
1
Deeping Rangers
Sat 6 Aug
2
Skegness Town
0
Loughborough Dynamo*
Sat 6 Aug
0
Shepshed Dynamo*
0
Winterton Rangers
Sat 6 Aug
2
Grimsby Borough*
3
Lincoln United*
Sat 6 Aug
2
Sherwood Colliery
2
Long Eaton United*
Sat 6 Aug
0
Boston Town
0
Harborough Town*
Sat 6 Aug
0
Corby Town*
1
AFC Mansfield
Sat 6 Aug
1
Ipswich Wanderers
0
Yaxley*
Tue 9 Aug
2
Tow Law Town
0
Tadcaster Albion*
Tue 9 Aug
2
Ramsbottom United*
0
Thackley
Tue 9 Aug
2
Widnes*
0
Winsford United
Tue 9 Aug
1
Ashton Athletic
2
Prescot Cables*
Tue 9 Aug
3
Long Eaton United*
0
Sherwood Colliery
Tue 9 Aug
3
Harborough Town*
0
Boston Town
Wed 10 Aug
4
Worcester Raiders
2
Daventry Town*
Wed 10 Aug
1
Winterton Rangers
3
Shepshed Dynamo*
Sat 20 Aug
Stockton Town*
Pontefract Collieries*
Sat 20 Aug
West Allotment Celtic
Workington*
Sat 20 Aug
Newcastle Benfield
Shildon*
Sat 20 Aug
North Shields*
Seaham Red Star
Sat 20 Aug
Bridlington Town*
Dunston*
Sat 20 Aug
Ramsbottom United*
City of Liverpool
Sat 20 Aug
Mossley*
Macclesfield*
Sat 20 Aug
Trafford*
Runcorn Linnets*
Sat 20 Aug
Congleton Town
Bootle*
Sat 20 Aug
Clitheroe*
Colne*
Sat 20 Aug
Sheffield*
Glossop North End*
Sat 20 Aug
Brighouse Town*
Penistone Church
Sat 20 Aug
Ossett United*
Whitchurch Alport
Sat 20 Aug
Skelmersdale United*
Prescot Cables*
Sat 20 Aug
Prestwich Hays
Stocksbridge Park Steels*
Sat 20 Aug
Hanley Town*
Hinckley LRFC*
Sat 20 Aug
Lye Town
Kidsgrove Athletic*
Sat 20 Aug
Leek Town*
Athertstone Town
Sat 20 Aug
Romulus
Halesowen Town*
Sat 20 Aug
Coleshill Town*
Chasetown*
Sat 20 Aug
Witton Albion*
Tividale
Sat 20 Aug
Sporting Khalsa*
Boldmere St Michaels*
Sat 20 Aug
Newcastle Town*
Bedworth United*
Sat 20 Aug
Carlton Town*
Loughborough Students
Sat 20 Aug
Long Eaton United*
Quorn
Sat 20 Aug
AFC Mansfield
Worksop Town*
Sat 20 Aug
Spalding United*
Stamford*
Sat 20 Aug
Harborough Town*
Bottesford Town
Sat 20 Aug
Lincoln United*
Grantham Town*
Sat 20 Aug
Cleethorpes Town*
Handsworth
Sat 20 Aug
Shepshed Dynamo*
Pinchbeck United
Sat 20 Aug
St Neots Town*
Godmanchester Rovers
Sat 20 Aug
Dereham Town*
Felixstowe & Walton United
Sun 21 Aug
Biggleswade
Cambridge City*
Sun 21 Aug
Bury AFC
Widnes*

*The Pitching In Northern Premier League teams

The Pitching In Northern Premier League newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe