Fixtures

Saturday 6 March 2021

Premier Division

15:00
Bamber Bridge
vs
Basford United
15:00
Lancaster City
vs
Grantham Town
15:00
Matlock Town
vs
South Shields
15:00
Mickleover FC
vs
Ashton United
15:00
Morpeth Town
vs
Buxton
15:00
Nantwich Town
vs
Scarborough Athletic
15:00
Radcliffe FC
vs
Warrington Town
15:00
Stafford Rangers
vs
FC United of Manchester
15:00
Stalybridge Celtic
vs
Atherton Collieries
15:00
Whitby Town
vs
Hyde United
15:00
Witton Albion
vs
Gainsborough Trinity

North/West Division

15:00
Brighouse Town
vs
Colne
15:00
Dunston
vs
Widnes
15:00
Marske United
vs
Runcorn Linnets
15:00
Mossley
vs
Prescot Cables
15:00
Ossett United
vs
Kendal Town
15:00
Pickering Town
vs
City of Liverpool FC
15:00
Pontefract Collieries
vs
Trafford
15:00
Ramsbottom United
vs
Marine
15:00
Workington
vs
Tadcaster Albion

South/East Division

15:00
Belper Town
vs
Newcastle Town
15:00
Cleethorpes Town
vs
Stocksbridge Park Steels
15:00
Glossop North End
vs
Carlton Town
15:00
Ilkeston Town
vs
Loughborough Dynamo
15:00
Kidsgrove Athletic
vs
Frickley Athletic
15:00
Leek Town
vs
Lincoln United
15:00
Market Drayton Town
vs
Wisbech Town
15:00
Spalding United
vs
Stamford
15:00
Sutton Coldfield Town
vs
Sheffield FC
15:00
Worksop Town
vs
Chasetown

Saturday 13 March 2021

Premier Division

15:00
Ashton United
vs
Scarborough Athletic
15:00
Atherton Collieries
vs
Whitby Town
15:00
Bamber Bridge
vs
Nantwich Town
15:00
Basford United
vs
Gainsborough Trinity
15:00
Buxton
vs
Grantham Town
15:00
Hyde United
vs
Matlock Town
15:00
Mickleover FC
vs
FC United of Manchester
15:00
Radcliffe FC
vs
Morpeth Town
15:00
South Shields
vs
Stalybridge Celtic
15:00
Stafford Rangers
vs
Witton Albion
15:00
Warrington Town
vs
Lancaster City

North/West Division

15:00
City of Liverpool FC
vs
Mossley
15:00
Colne
vs
Ramsbottom United
15:00
Kendal Town
vs
Clitheroe
15:00
Marine
vs
Marske United
15:00
Prescot Cables
vs
Brighouse Town
15:00
Runcorn Linnets
vs
Workington
15:00
Tadcaster Albion
vs
Ossett United
15:00
Trafford
vs
Dunston
15:00
Widnes
vs
Pontefract Collieries

South/East Division

15:00
Carlton Town
vs
Worksop Town
15:00
Chasetown
vs
Cleethorpes Town
15:00
Frickley Athletic
vs
Ilkeston Town
15:00
Lincoln United
vs
Kidsgrove Athletic
15:00
Loughborough Dynamo
vs
Sutton Coldfield Town
15:00
Newcastle Town
vs
Leek Town
15:00
Sheffield FC
vs
Market Drayton Town
15:00
Stamford
vs
Belper Town
15:00
Stocksbridge Park Steels
vs
Spalding United
15:00
Wisbech Town
vs
Glossop North End

Saturday 20 March 2021

Premier Division

15:00
FC United of Manchester
vs
Buxton
15:00
Gainsborough Trinity
vs
Atherton Collieries
15:00
Grantham Town
vs
Hyde United
15:00
Lancaster City
vs
Ashton United
15:00
Matlock Town
vs
Mickleover FC
15:00
Morpeth Town
vs
Basford United
15:00
Nantwich Town
vs
Radcliffe FC
15:00
Scarborough Athletic
vs
Stafford Rangers
15:00
Stalybridge Celtic
vs
Bamber Bridge
15:00
Whitby Town
vs
Warrington Town
15:00
Witton Albion
vs
South Shields

North/West Division

15:00
Brighouse Town
vs
Trafford
15:00
Clitheroe
vs
Tadcaster Albion
15:00
Dunston
vs
City of Liverpool FC
15:00
Marske United
vs
Kendal Town
15:00
Mossley
vs
Colne
15:00
Pickering Town
vs
Widnes
15:00
Pontefract Collieries
vs
Prescot Cables
15:00
Ramsbottom United
vs
Runcorn Linnets
15:00
Workington
vs
Marine

South/East Division

15:00
Belper Town
vs
Lincoln United
15:00
Cleethorpes Town
vs
Carlton Town
15:00
Glossop North End
vs
Chasetown
15:00
Ilkeston Town
vs
Stocksbridge Park Steels
15:00
Kidsgrove Athletic
vs
Wisbech Town
15:00
Leek Town
vs
Loughborough Dynamo
15:00
Market Drayton Town
vs
Stamford
15:00
Spalding United
vs
Sheffield FC
15:00
Sutton Coldfield Town
vs
Frickley Athletic
15:00
Worksop Town
vs
Newcastle Town

Tuesday 23 March 2021

Premier Division

19:45
FC United of Manchester
vs
Basford United
19:45
Gainsborough Trinity
vs
Buxton
19:45
Grantham Town
vs
Bamber Bridge
19:45
Lancaster City
vs
Radcliffe FC
19:45
Matlock Town
vs
Warrington Town
19:45
Morpeth Town
vs
Atherton Collieries
19:45
Nantwich Town
vs
South Shields
19:45
Scarborough Athletic
vs
Hyde United
19:45
Stalybridge Celtic
vs
Stafford Rangers
19:45
Whitby Town
vs
Mickleover FC
19:45
Witton Albion
vs
Ashton United

Saturday 27 March 2021

Premier Division

15:00
Ashton United
vs
Gainsborough Trinity
15:00
Atherton Collieries
vs
FC United of Manchester
15:00
Bamber Bridge
vs
Scarborough Athletic
15:00
Basford United
vs
Nantwich Town
15:00
Buxton
vs
Witton Albion
15:00
Hyde United
vs
Morpeth Town
15:00
Mickleover FC
vs
Lancaster City
15:00
Radcliffe FC
vs
Matlock Town
15:00
South Shields
vs
Grantham Town
15:00
Stafford Rangers
vs
Whitby Town
15:00
Warrington Town
vs
Stalybridge Celtic

North/West Division

15:00
City of Liverpool FC
vs
Clitheroe
15:00
Colne
vs
Marske United
15:00
Kendal Town
vs
Brighouse Town
15:00
Marine
vs
Pontefract Collieries
15:00
Prescot Cables
vs
Ramsbottom United
15:00
Runcorn Linnets
vs
Pickering Town
15:00
Tadcaster Albion
vs
Mossley
15:00
Trafford
vs
Ossett United
15:00
Widnes
vs
Workington

South/East Division

15:00
Carlton Town
vs
Market Drayton Town
15:00
Chasetown
vs
Leek Town
15:00
Frickley Athletic
vs
Cleethorpes Town
15:00
Lincoln United
vs
Ilkeston Town
15:00
Loughborough Dynamo
vs
Kidsgrove Athletic
15:00
Newcastle Town
vs
Spalding United
15:00
Sheffield FC
vs
Glossop North End
15:00
Stamford
vs
Sutton Coldfield Town
15:00
Stocksbridge Park Steels
vs
Worksop Town
15:00
Wisbech Town
vs
Belper Town

Latest news

Statement following latest lockdown
General Statement following latest lockdown

An update on the 2020/21 season.

NPL Show: January 15th
General NPL Show: January 15th

From the fall out of last Sunday to the build up towards this weekend's FA Trophy with Ben.

Stamford ready for Hereford test
General Stamford ready for Hereford test

FA Trophy tie preview.

The Pitching In Northern Premier League newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe